HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulan REALTEKS, tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile uzun yıllar küresel pazar için uzakları yakınlaştırarak denim kumaş tedarik etmekteydi. İlk günden bu yana yatırımlarımıza hız vererek büyüyen firmamiz, personelimiz ve partnerlerimiz ile birlikte güven içinde çalışmaktayız. Heyecanımızı alanımızdaki başarı ve birikimimizi güçlendirmek, karbon ayak izini azaltmak hedefiyle, 25.yil dönümümüz olan 2022 senesinde bünyemize denim fabrikamızı da ekleyerek REALTEKS Denim İşletmeleri olarak hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en akıllı entegre denim üretim tesisi olma başarısına ulaştık.

LCA üyesi olan REALTEKS Denim İşletmeleri olarak, üretimimizdeki sürdürülebilirliğe gösterdiğimiz hassasiyeti, en son teknolojiyi kullanarak su tuketimini minimum düzeyde tutmamız ile sektörün öncü markaları tarafından “Water Excellent Mill” olarak derecelendirildik.

Sektörünün ilk robotik AR-GE merkezini açarak yenilikçi ürün yaklaşımını sürdüren REALTEKS ; profesyonel AR-GE ekibimiz ve yaklaşık 350 kişilik kadromuzla, doğaya ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilincine dayanarak denim kumaş üretimini sosyal sorumluluk projeleriyle pekiştirerek sürdürmekteyiz.

Sadece Türkiye’de değil, dünya pazarında da söz sahibi ve güvenilir bir marka olan firmamız, Organik, Recycle ve BCI olarak inovasyona verdiği değeri trendlerle birleştirerek global düzeydeki fuarlarda  yer almaktadir .Tüm ülkelerdeki guçlü ve profesyonel takım arkadaşlarımızla yurtdışı markalarına kaliteli ve hızlı servis vermekteyiz.

REALTEKS yıllardır en önemli sermayenin ve dönüşümün “MUTLU ÇALISANLAR” olduğuna inanarak “MUTLU ÜRETiM” felsefesinde başarısını profesyonel sektörde devam ettirmektedir.